Serlaminat’ın doğal ağaç görüntüsünden esinlenerek hazırlanan deseni, kalın ve dayanıklı bir koruyucu katman altında bulunuyor. Dokusu, gerçek ahşap hissi vermesi için özel tasarlandı. Zemine uygulandığında ise tahta esaslı ürünlerden ayırt edilmesi zor görünüyor. Türk zemin sektöründe yeni dönem başlatan Serlaminat, diğer benzer laminasyon zemin kaplamalarına kıyasla avantajlı görünüyor.
Ekonomik ve suya dayanıklı
Laminat parkeye kıyasla Serlaminat’ın yarı yarıya daha ekonomik olmasının yanısıra, ürünümüz vinil esaslı bir malzeme olmasından dolayı suya dayanıklılığı diğer tahta esaslı yer döşemeleri ile kıyas kabul etmez. Laminat parkenin orta tabakasında kimyasal yapıştırıcı ile birleştirilmiş talaş bulunur. Serlaminat‘da ise bu tabaka sayısız testler sonucu oluşturulmuş vinil ve doğal sertleştirici katmandan meydana geliyor. Bu katman sudan etkilenmiyor. Dolaysıyla laminat parke ve diğer türevlerinde meydana gelen suya bağlı şişme, kabarma, renginin solması veya kararması hatta çürümesi gibi etkiler Serlaminat’ta görülmüyor.
Yenilenmesi çok kolay ve kolay temizlenir
Herhangi bir hasar durumunda istenilen plakalar değiştirilip yenisi konulabiliyor. Ayrıca Serlaminat’ın temizlenmesinde özel temizleme maddelerine ihtiyaç duyulmuyor. İstenilen temizlik malzemesiyle istenildiği kadar suyla gönül rahatlığıyla temizlenebiliyor Öte yandan Serlaminat laminat parkeye kıyasla oldukça hafif bir ürün olarak öne çıkıyor. Hafif olması nedeniyle, bulunduğu binaya laminat parkeye kıyasla 3 kat daha az yük bindiriyor ve özellikle deprem riskine karşı avantaj sağlıyor. Diğer tüm Serfloor ürünlerinde olduğu gibi Serlaminat, uzman usta kadrosu tarafından döşeniyor. Serlaminat ayrıca Serfloor‘un tam 10 yıl garantisi altında satışa sunuluyor.
Sessiz ve çizilmeye dayanıklı
Serlaminat’ın bir özelliği de ses çıkarmaması. Tahta esaslı ürünlerin üzerinde yüründüğünde, topukların tahtaya vurmasından kaynaklanan sesler meydana geliyor. Serlaminat ise bu sesi önlemeye yönelik tasarlandı. Öte yandan Serlaminat, aşınmaya, çizilmeye ve yıpranmaya, bir laminat parkeye kıyasla, 6 kat daha dayanıklı olarak üretildi.
ÜCRETSİZ ÖLÇÜ ALIMI VE PROJELENDİRME İÇİN
BİZİ ARAYINIZ ...
Lanminat & Parke
Ser Laminat
Ser Laminat Modelleri
Laminat Parke
PVC
PVC Mineflo | Konut
PVC Mineflo| İş Yeri
PVC Mineflo| Yoğun Kullanım
PVC Karo | Konut
PVC Karo | İş Yeri